Podpořte hubnutí a detoxikujte lymfodrenáží


Manuální lymfodrenáž je jemná technika stimulace lymfatického systému a vyprazdňování lymfatických  uzlin. Lymfa (míza) se nachází těsně pod kůží, proto práce s ní musí být jemná, lymfodrenáž přípomíná svým provedením hlazení a tím se stává odpočinkovou, ale zároveň velice efektivní procedurou. 

Breussova masáž jako šetrná úleva pro Vaše záda

Breussova masáž je jemná energetická masáž, při které masér jemnými dlouhými tahy vtírá olej po celé délce páteře a kolem ní. Energetická se nazývá proto, že masér vědomě pracuje s energií, která je uložená v oblasti páteře a snaží se z ní nastřádané napětí uvolnit. Tato masáž je prováděna samostatně nebo také v rámci terapie Dornovou metodou.

Parní sauna a její účinky

Co je to parní sauna ?

Parní sauna je mlhová lázeň, která využívá ideální kombinace účinků tepla a vlhkosti. Oproti klasické sauně je teplota v páře nižší a pohybuje od 40 do 50 stupňů. Dalším rozdílem je působení až 100% vlhkosti vzduchu. Díky nižší těplotě někteří lidé snášejí parní saunu lépe než klasickou. Účinek tepla a vlhkosti velice příznivě působí na dýchací cesty a celkově uvolňuje pohybový aparát.

Bolesti krční páteře a svalů šíje a jak jim předcházet

Dnešní uspěchaná doba poskytuje jen málo příležitostí k tomu, aby člověk na chvíli zastavil a dal tělu šanci si odpočinout a nabrat nové síly. Přepracované a unavené tělo nám dá ale vždy po čase vědět. Bolesti krční či bederní páteře, bolesti hlavy nebo napětí svalů již určitě potkalo každého z nás. Lidské tělo není stavěno na neustálou zátěž a ví, kdy přestat, a v tomto ohledu bychom mu měli naslouchat.

Avalon Wellness

Avalon Business Center
Poděbradova 2842/1
301 00 Plzeň

 

Návštěvní řád

Provozní řád

Provozovatel

Otevírací doba Wellness

Pondělí - Neděle

Veřejné wellness

10:00 - 12:00

15:00 - 22:00

VIP, SPA, JUNGLE

Pondělí - Neděle

10:00 - 22:00

 

Avalon Café

Pondělí - Neděle

10:00 - 22:00

 

Avalon Fitness s.r.o, IČ 24674877 , Sídlo: Praha 1 - Staré Město, Na Příkopě 1096/21, PSČ 110 00 Spisová značka: C 165215 vedená u Městského soudu v Praze zapsáno 12. května 2010